Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženský tým dvakrát zvítězil v Berouně

21.11.2017 | Václav Tůma

Ve sváteční den se vypravil ženský tým do nedalekého Berouna bojovat o další body do tabulky Ligy žen.

V prvním zápase si hladce poradil s domácím týmem Fretek. Po jedné velké chybě v zápase, litická děvčata  inkasovala a bohužel připravila litickou gólmanku o vychytanou nulu, kterou si určitě zasloužila. I přes tuto chybu si zápas plzeňské hráčky pohlídaly a zvítěziůy v poměru 3:1.

Další zápas v pořadí byl proti soupeři z Pardubic - Svítkova a i v tomhle zápase tahaly Litice za ten delší konec provazu, ale bohužel mít převahu, pokaždé neznamená, zápas vyhrát. Litické hráčky byly často vylučované a to jak právem, tak i naopak. Koukat na rozhodčí se nemůže, ti za mužstvo gól do brány soupeře nedostanou. Tento zápas si děvčata prohrála sama, i přes krásnou nahrávku litické hračky na gól soupeřky. Doufejme, že to co naše hráčka v tomto zápase udělala, si už víckrát nedovolí, jelikož to je chyba, která rozhoduje zápasy. O tom jsme se nakonec i přesvědčili. Zápas tedy skončil prohrou Litic v poměru 0:1.

V posledním zápase se naše děvčata utkala se supeřem z druhé strany republiky a to s Kyjovem. Tento tým minulé kolo porazil Písek a tak byla potřeba si na něj dávat velký pozor. Děvčata však v tomto zápase nenechala nic náhodě a opřela se do tohoto zápasu výborně. Jedna akce střídala další a tak si bezpečně došla pro další 3body z tohotu tripu. Výhra 4:1 nad Kyjovem byla dobrou náplastí na nepovedený zápas se Svitkovem. Teď čeká ženský tým pauza a po ní fyzická příprava v tělocvičně. ||trenér celku doufá, že se na jaře sejde tým v plné, zdravé a konkurence schopné sestavě, a že si půjde sebevědomě za cílem, který si dal před sezónou.

 
Aktuální články
Necelý měsíc do startu ligy žen

O týden déle než mužský A-tým odstartuje jarní část sezóny pro ženský tým, který v letošní sezóně opět usiluje o cenný kov. 1....

 
Zimní příprava dospělých v plném proudu

Po vánočním období se začátkem ledna sešli hráči A-týmu společně s hráčkami ženského výběru, aby odstartovali neoblíbenou suchou...

 
PF 2018

Klub HBC Plzeň-Litice přeje všem příznivcům krásné Vánoce plné pohody, klidu, radosti a štěstí i úspěšný vstup do nového roku 2018!

 
Mikuláš dorazil do Štruncových sadů
 
Áčko porazilo doma první Jihlavu - 4:2
 
Áčko opět nevstřelilo gól, je poslední - 0:3
 
Áčko doma nevstřelilo ani branku - 0:1
 
Přípravka úspěšná na turnaji v Plzni
 
Áčko nestačilo doma na Opavu - 2:4
 
Áčko doma slavilo výhru, s Ml. Boleslaví - 2:1
 
Zápasy týmů
Muži A | Neděle 04.03.2018, 10:00
19. kolo
VS.
Plzeň-Litice - HbK Karviná
 
Muži A | Neděle 26.11.2017, 13:00
18. kolo
4:2
Plzeň-Litice - SK Jihlava
 
Muži B | Sobota 24.02.2018, 15:30
10. kolo
VS.
Černíkovice - Plzeň-Litice B
 
Muži B | Neděle 26.11.2017, 10:00
8. kolo
4:3
Horní Bříza B - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 10.03.2018, 08:00
3. kolo
VS.
Slavia Praha - Plzeň-Litice
 
Ženy | Pátek 17.11.2017, 14:00
2. kolo
1:4
HBK Kyjov - Plzeň-Litice
 
 
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS